Právní služby

V advokátní kanceláři JUDr. Petra Holuba poskytujeme komplexní právní služby všem bez rozdílu ve většině oborů práva a jsme připraveni stát i při vás ve všech právních situacích, které vám život přináší. Nabízíme vám služby zejména v oblasti práva občanského, korporátního, trestního, rodinného, pracovního, správního a autorského.

Zásadním je pro nás osobní kontakt s vámi, našimi klienty, díky němuž dokážeme lépe porozumět vašim potřebám a můžeme tak společně nalézt pro vás nejvhodnější řešení. Neuznáváme průtahy a hledáme řešení, která umožňují rychlé dosažení vámi zvoleného cíle.

Klienty naší advokátní kanceláře jsou, jak fyzické osoby, ať již jako podnikatelé nebo jako osoby hledající pomoc ve svých osobních záležitostech, tak i právnické osoby jako obchodní společnosti, družstva, obce, nadace  a spolky.

Zejména zastupujeme obchodníky, přepravce, dopravce, vydavatele, autory, věřitele, dlužníky, zaměstnance, zaměstnavatele, manžely v rozvodovém řízení, poškozené osoby a oběti trestných činů, zakládáme obchodní společnosti a obhajujeme obviněné osoby z trestné činnosti.

Rádi se podělíme o naše zkušenosti i s vámi.

2012© Advokátní kancelář JUDr. Petr Holub / All rights reserved / FlooD DesigN

Napište nám

  • Jméno
  • E-mail
  • Příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

1+1 =